دسته بندی آرشیو ها :تحصیل در انگلستان

جعلی بودن کالج MIT انگلستان آیا واقعیت دارد ؟

توسط | آذر ۳, ۱۳۹۷

متاسفانه دیده شده عده ای افراد سود جو جهت منفعت خود و به قصد تخریب اعتبار کالج MIT انگلستان اقدام به ارائه تبلیغات منفی در فضای اینترنتی و مجازی علیه این کالج نموده اند . این افراد ( بدون عنوان هیچ گونه نام و نشانی از خود ) سایتی رو در خارج از کشور راه… ادامه مطلب »

مهاجرت تحصیلی به انگلستان/ مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

توسط | آبان ۷, ۱۳۹۷

مهاجرت به انگلستان جزو آرزو و اهداف برخی از افراد در دنیا است که  شرایط به خصوصی را دارد. این مهاجرت با توجه به شرایط کشور انگلیس و خود فرد می تواند از طریق روش های مختلفی صورت پذیرد که مهاجرت تحصیلی به انگلستان یکی از این راهکار ها است. اقدام به مهاجرت به انگلستان… ادامه مطلب »

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش در انگلستان

توسط | مهر ۳۰, ۱۳۹۷

مهاجرت به انگلستان روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی با هدف تحصیل در انگلستان در تلاش هستند. اما در این بین چیزی که بسیار مهم محسوب می شود تهیه  و آماده سازی مدارک و شرایط برای پذیرش در انگلستان است. ارائه مدارک صحیح در اخذ ویزای تحصیلی انگلستان بسیار اهمیت دارد.… ادامه مطلب »

هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان چقدر است ؟

توسط | مهر ۳۰, ۱۳۹۷

از مهم ترین مسائل مربوط به مهاجرت به انگلستان می توان هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان را نام برد. مقادیر هزینه برای تحصیل و زندگی در این کشور آن هم در سال ۲۰۱۸ بسیار مهم و دارای اهمیت تلقی می شود. تمامی متقاضیان مهاجرت به انگلیس بایستی پیش از اقدام به کار مهاجرت هزینه… ادامه مطلب »

پاسخ به سوالات – تحصیل در انگلستان

توسط | شهریور ۷, ۱۳۹۷

شما در این مطلب می توانید سوالات مرتبط با “تحصیل در انگلستان” را بصورت کامنت پرسیده و در اسرع وقت کارشناسان سایت ما پاسخگو به سوالات شما باشند.

معرفی دانشگاه ناتینگهام انگلستان

توسط | شهریور ۵, ۱۳۹۷

دانشگاه ناتینگهام یک دانشگاه دولتی است که در شهر ناتینگهام انگلستان و در سال ۱۸۸۱ میلادی تاسیس شده است. بیش از ۴۰.۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه ۵ واحد در شهرهای مختلف انگلستان و همچنین دو شعبه در کشورهای چین و مالزی دارد. دانشگاه ناتینگهام یکی… ادامه مطلب »

تفاوت دانشگاه MIT انگلستان و دانشگاه MIT آمریکا (ماساچوست)

توسط | شهریور ۴, ۱۳۹۷

واژه MIT در نام دانشگاه MIT انگلستان، اختصار عبارت مدیریت و فناوری اطلاعات (Management & Information Technology) میباشد. لازم به ذکر است دانشگاه MIT واقع در انگلستان، به عنوان یک مجموعه مستقل فعالیت داشته و هیچ گونه ارتباطی به دانشگاه MIT آمریکا ندارد، فعالیت آن کاملا متفاوت بوده و در بحث معادلسازی تجربیات غیرآکادمیک افراد… ادامه مطلب »

۸ دانشگاه برتر انگلستان را بشناسید + معرفی دانشگاه های انگلستان

توسط | شهریور ۴, ۱۳۹۷

تحصیل در انگلستان یکی از اهداف و آرزوهای بسیاری از جوانان نه تنها ایران بلکه در سراسر جهان است. دلیل این مسئله و علاقه افراد به تحصیل در دانشگاه های انگلستان بالا بودن میزان کیفی سطح علمی آنان است. شما بی شک با اقدام به تحصیل در دانشگاه های انگلستان بهترین تصمیم زندگی تان را… ادامه مطلب »

بورس تحصیلی در انگلستان / شرایط بورسیه تحصیلی در انگلیس

توسط | شهریور ۴, ۱۳۹۷

مهاجرت به انگلستان از طریق دریافت بورس تحصیلی در انگلستان یکی از خواسته های پر تقاضا به شمار می رود که در بین دانشجویان برای ادامه تحصیل رواج یافته است. امروزه می توان تحصیل در انگلستان را از آینده نگرترین تصمیمات برای یک جوان دانست . کشور انگلستان با دارا بودن بهترین دانشگاه های دنیا… ادامه مطلب »