“قلعه ویندسور” معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا !

توسط | شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

قلعه ویندسور بزرگترین قلعه مسکونی در جهان می باشد که بوسیله William the Conqueror ساخته شده است . قلعه ویندسور همچنین قدیمی ترین قلعه ای است که به طور مداوم پادشاهان در آن زندگی می کردند.قلعه ویندسور در شهر ویندسور، شهرستان برکشر انگلستان قرار دارد. تاریخ قلعه ویندسور به زمان ویلیام اول بر می‌گردد. مساحت قلعه ویندسور۴۵٬۰۰۰ متر مربع است. این قلعه بزرگترین قلعه دنیا محسوب می‌شود. همچنین این قلعه به همراه کاخ هولی روود و کاخ باکینگهام، محل اقامت ملکه الیزابت دوم و از خانواده سلطنتی بریتانیا است.

قلعه ویندسور کجاست؟

از مرکز لندن تا قلعه ویندسور کمتر از ۱ ساعت راه است که برای رفتن به آن جا می توانید به ایستگاه واترلوی لندن بروید که مسیر مستقیم می پیمایید یا اینکه به پادینگتون بروید که باید یک خط عوض کنید از این ایستگاه مسیر راحت و کوتاهی تا ویندسور است . حتما از کلیسای سنت جرج هم دیدن کنید که روشی عالی برای یادگیری تاریخ انگلستان است. پیشنهاد می کنیم یک روز کاملتان را به دیدن قلعه ویندسور اختصاص دهید، اول از همه ۳ ساعت را به گشت و گذار در قلعه اختصاص دهید که هر روز از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۳ بعدازظهر باز است. حتما از کلیسای سنت جرج هم دیدن کنید که روشی عالی برای یادگیری تاریخ انگلستان است.

در ادامه این مطلب تصاویری بسیار زیبا از قلعه ی Windsor انگلیس را می توانید مشاهده و دانلود کنید.

"قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا !

قلعه ویندسور از بیرون

"قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا ! "قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا ! "قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا ! "قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا !

عکس با کیفیت از داخل قلعه ویندوسور

"قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا ! "قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا ! "قلعه ویندسور" معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا !

عکس هوایی بسیار زیبا از قلعه ویندسور بزرگترین قعله جهان

مطالب مرتبط

One thought on ““قلعه ویندسور” معروف به بزرگترین و قدیمی ترین قلعه دنیا !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *